Služby družstva

Upozornění na zhoršenou situaci v souvislosti se šířením koronaviru

Aktualizace k 19.10.2020

Vážení družstevníci a klienti,
z důvodu prokázané nákazy mezi zaměstnanci správy družstva a v souvislosti se snahou o ochranu zdraví našich klientů i zaměstnanců jsme přijali následující opatření:

  1. S platností od 19. 10. 2020 jsou zrušeny úřední dny a do budovy správy družstva je povolen vstup pouze zaměstnancům a členům představenstva.
  2. Pokladna nebude přijímat ani vyplácet platby v hotovosti.

Tato opatření platí do odvolání, podle aktuálního vývoje situace na správě družstva a v ČR.

Abychom co nejvíce zachovali rozsah našich služeb, přecházíme plně na elektronickou a telefonní komunikaci, a to bez ohledu na úřední den. Většinu běžných úkonů lze totiž vyřídit touto cestou, a to buď pomocí našich internetových stránek nebo vyplněním zaslaných formulářů. Pokud platíte měsíční předpis v hotovosti u nás na pokladně, lze jej zaplatit buď na náš účet nebo hotově ve vedlejší budově banky ČSOB. Pokud potřebujete předat písemnost, tak kromě pošty je možné jí vhodit do naší poštovní schránky, umístěné na budově správy (ve vstupu pro zaměstnance), případně do schránek v Novém Boru, Stráži pod Ralskem a České Lípě. Přesné umístění Vám sdělí bytový technik.
Jsme připraveni řešit Vaše požadavky a odpovídat na Vaše dotazy v rámci celé naší pracovní doby. V případě žádosti Vám sami zavoláme zpět, abyste nemuseli hradit zvýšené telefonní poplatky.
Veškeré telefonní a mailové kontakty na jednotlivá oddělení a zaměstnance družstva najdete ZDE.

Zde jsou nejzákladnější kontakty:
Mail: info@osbd.cz
Telefon spojovatelka: 487 809 811

Věříme, že tímto opatřením zajistíme zachování všech základních funkcí družstva.
Děkujeme všem za pochopení.

image description

Správa nemovitostí

Spravujeme společné části domů všech možných typů vlastnictví. Jsme vybaveni moderním softwarem, který umí velmi podrobně zpracovávat problematiku komplexní správy bytových domů. Komunikací přes internet poskytujeme bohatý zdroj informací.

image description

Komplexní údržba nemovitostí

Zajišťujeme kompletní péči o technický stav domu, od povinných revizí a prohlídek přes běžné opravy a údržbu až po zajištění např. projektové dokumentace či stavebního povolení. Garantujeme havarijní službu pro nejčastější druhy poruch (voda, topení, elektro, plyn).

image description

Funkce předsedy SVJ

Pro všechny domy nabízíme službu výkonu funkce předsedy společenství vlastníků.
OSBD Česká Lípa tak může zastávat i funkci statutárního orgánu a převzít plnou odpovědnost z výkonu této funkce v souladu se zákonem.

Poslední články

Rozdělení HV 2019

Družstvo stejně jako v minulých letech i v roce 2019 skončilo s kladným hospodářským výsledkem, který činil mimořádných 15 089 840 Kč, což ...